ČEMU OVO? / Luka Jović iz čistog mira ošamario protivnika, čeka ga žestoka kazna

19.2.2024.
8:05

Nogometaši Milana u posljednjem kolu Serie A izgubili su na gostovanju kod Monze 4:2, a utakmicu je obilježio i nesportski potez srpskog napadača koji igra za Rossonere Luke Jovića.

SAD JE KASNO /

Španjolci tuguju za Lukom Jovićem: 'U Madridu nisu bili strpljivi...'

Monza je u završnici prvog dijela stigla do prednosti 2:0 pa je Milan u nastavku krenuo na 'sve ili ništa'. Trener Stefano Pioli na poluvremenu napravio je čak tri zamjene, no situacija se nije razvijala po njegovom planu, a stvari su postale još gore u 53. minuti kada je Jović zaradio potpuno nepotrebno isključenje.

Jović je tada iz čistog mira na sredini igrališta, dok je lopta bila daleko od njega, iz čistog mira ošamario protivničkog igrača i sudac mu je nakon pregleda snimke pokazao crveni karton. OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.

Jovića sada očekuje i kazna Nogometnog saveza Italije (FIGC), za koju se pretpostavlja da će biti rigorozna.

Nakon toga je Milan uspio izjednačiti, no u sudačkoj nadokanadi je Monza postigla dva gola za pobjedu 4:2.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.