ANCELOTTI POTVRDIO / Loše vijesti za Luku Modrića: Ozljeda je ozbiljnija nego što se mislilo, a mladi veznjak ga je sjajno zamijenio

Kraljevski klub je potvrdio osvajanje prvog mjesta u skupini pobjedom nad Napolijem od 4:2

30.11.2023.
8:51

Napoli je na Santiago Bernabeuu poveo 1-0 golom Simeonea u devetoj minuti, ali je Real izjednačio čim je krenuo s centra. Loptu je u gostujuće rašlje zakucao Rodrygo, dok je u 22. minuti već bilo 2-1 za Real nakon pogotka Judea Bellinghama.

REAKCIJE /

Bjelica: 'Nije nas bilo na terenu 15-20 minuta, gol nas je šokirao'; Berliner Zeitung; 'Frustracija i nezadovoljstvo'

REAKCIJE /

Odmah na startu drugog dijela Zambo-Anguissa je vratio Napoli u igru te izjednačio na 2-2, ali gosti do kraja nisu izdržali. Mladi, 19-godišnji Nicolas Paz je u 84. minuti opalio s 25 metara i uz pomoć vratara Napolija Mereta zabio za 3-2. U nadoknadi je Joselu postavio konačnih 4-2 za Madriđane.

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, nije igrao za Real zbog lakše ozljede i prema prvim najavama se već za meč protiv Granade trebao vratiti na teren, ali čini se da to neće biti slučaj.

"Mislim da se za tu utakmicu nitko ne vraća. Ali isto tako mislim da bi se Modrić trebao vratiti u sljedećem kolu protiv Betisa. Morat ćemo utakmicu protiv Granade pripremati s ovim kadrom koji imamo na raspolaganju", rekao je Carlo Ancelotti i komentirao prvi pogodak Nice Paza:

"Ovo je za njega bila posebna večer, on je budućnost Real Madrida. On ima sve kvalitete koje jedan igrač Reala mora imati. U trenutku kad je najviše trebao momčadi napravio je velike stvari."

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.