HRVATI VANI / Asistencije Ivanušeca i Pašalića: Kotarski i Vida podijelili bodove

Domaćine je do 63. minute predvodio Milan Badelj kao kapetan, a onda je bio zamijenjen

11.2.2024.
22:21

Feyenoord je u gradskom derbiju slavio protiv Sparte Rotterdam s 2:0. Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je u prvom dodiru s loptom nakon ulaska u igru, u 63. minuti asistirao za drugi pogodak svoje momčadi.

LOVREN NI NA KLUPI /

Kramarić zabio, United još može spasiti sezonu, Lyon slavio preokretom

Nakon ove pobjede, Feyenoord zaostaje 10 bodova za PSV Eindhovenom, koji je također slavio.

U utakmici 22. kola grčkog nogometnog prvenstva, PAOK i AEK su odigrali neriješeno 1-1, što je rezultiralo zadržavanjem vodeće pozicije za momčad iz Soluna koja je izgubila dva vrijedna boda u 89. minuti, kada je AEK zabio za izjednačenje.

Dominik Kotarski je bio golman za PAOK, Domagoj Vida je igrao cijelu utakmicu za AEK, dok je Robert Ljubičić ušao u igru u 82. minuti.

U Italiji je Atalanta pobijedila Genou s 4:1, a za prvi pogodak gostiju asistirao je na lijep način Mario Pašalić. Domaćine je do 63. minute predvodio Milan Badelj kao kapetan, a onda je bio zamijenjen.