LOVREN NI NA KLUPI / Kramarić zabio, United još može spasiti sezonu, Lyon slavio preokretom

Pobjednički pogodak je opet postigao Scott McTominay, najbolji ligaški strijelac Crvenih Vragova ove sezone

11.2.2024.
19:58

Hrvatski napadač Andrej Kramarić zabio je u 94. minuti za izjednačenje svog Hoffenheima protiv Kolna. U igru je ušao u 68. minuti, a ispao je spasitelj.

TOPNICI IZJEDNAČILI REKORD /

Šutalo i Sosa sudjelovali u novom debaklu Ajaxa: Arsenal pregazio West Ham

Manchester United još uvijek može do Lige prvaka, potvrdili su to večeras na teškom gostovanju kod izravnog konkurenta, Aston Ville.

Slavili su s 2:1, a pobjednički pogodak je opet postigao Scott McTominay, najbolji ligaški strijelac Crvenih Vragova ove sezone. United je šesti na tablici, pet bodova iza Ville, a lako je moguće da će se ove sezone s petog mjesta u Premier ligi ići naredne u Ligu prvaka.

Lyon je upisao treću pobjedu zaredom u svim natjecanjima, slavio je 2:1 protiv Montepliera nakon što je preokrenuo rezultat u svoju korist.

Duje Ćaleta-Car igrao je cijeli susret za Lyon, a Dejana Lovrena nije bilo ni na klupi.