JUVENTUS DOŽIVIO PRVI PORAZ! / Talijanski prvak odigrao najlošiju utakmicu sezone i pao kod momčadi iz donjeg dijela ljestvice

Ovo znači i da u najjačih pet europskih liga više nema neporaženog tima

17.3.2019.
14:37

Talijanski nogometni prvak Juventus doživio je prvi ovosezonski poraz u domaćem natjecanju nakon što je u utakmici 28. kola Serije A domaću 2-0 pobjedu slavila Genoa.

Susret kojem je prethodila drama i nezadovoljstvo domaćih i gostujućih navijača zbog činjenica da u utakmici ne nastupa Cristiano Ronaldo – zbog čega se pisalo i o vraćanju kupljenih ulaznica – pogocima su riješili Stefano Sturaro (71. minuta) i Goran Pandev (82. minuta).

ŠTO ZA NAVIJAČE ZNAČI CR7: /

Zaljubljenici u nogomet u Italiji odlučili su se na revolt nakon što je potvrđena ova vijest

Juventus zadnji pao

Prvi je ovo poraz Juventusa sa dva pogotka razlike u utakmici Serije A nakon gotovo godinu dana, odnosno od 3-1 poraza od Rome u svibnju prošle godine.

Ovo znači i da u najjačih pet europskih liga više nema neporaženog tima.

Mario Mandžukić je nastupio u udarnoj postavi Juventusa i igru napustio u 73. minuti. Jedini je iz redova poražene momčadi koji je stvorio dvije šanse protiv domaćina.

Po pitanju ambicija torinske momčadi, ovaj poraz ne mijenja mnogo. I dalje su vodeća momčad ljestvice sa 18 bodova i utakmicom više u odnosu na drugoplasirani Napoli.