JE LI LUKA ODGLUMIO? / Pogledajte zašto je Modrić naljutio zvijezdu Barcelone

Hrvatski nogometaš Luka Modrić našao se u središtu pažnje početkom drugog poluvremena nedjeljne utakmice Real Madrida protiv Seville.

21.3.2016.
10:52
Screenshot

Real je u 30. kolu Primere deklasirao Sevillu s 4-0, tako da promašeni jedanaesterac Cristiana Ronalda u 58. minuti nije naštetio Kraljevskom klubu. A upravo se oko tog kaznenog udarca vode polemike u Španjolskoj.

REAL PREGAZIO SEVILLU: /

Ronaldo promašio penal u laganoj pobjedi

'I što sad?'

Izborio ga je, naime, Luka Modrić koji je bio u duelu s Joseom Antonijem Reyesom. Iako snimka potvrđuje da je Sevillin nogometaš dotaknuo hrvatskog reprezentativca, sudački ekspert dnevnog lista MarcaAndujar Oliver mišljenja je da je sudac Estrada Fernandez pogriješio kad je pokazao na bijelu točku.

PREKRŠAJ NA MODRIĆU POGLEDAJTE NA 4:05 U VIDEU.

Oglasio se odmah i Barcelonin branič Gerard Pique koji je ne Twitter kratko napisao:

"I što sad?"

Bio je to njegov odgovor na kritike da je Barceloni nekoliko sati ranije poklonjen jedanaesterac na gostovanju kod Villarreala nakon kontakta vratara Sergija Asenja i Neymara.