JAVIO SE ČOVJEK KOJI JE RASTUŽIO RIJEKU: / 'Incident ni iz čega nas je umalo osudio na remi, trener nije ništa kriv'

Patrick Cutrone, strijelac pogotka kojim je Milan u 94. minuti srušio Rijeku (3-2) u 2.

29.9.2017.
9:14
Screenshot

Milan je poveo u 14. minuti golom Andrea Silve, a prednost je povećao u 53. minuti preko Matea Musacchija. Rijeka se vratila u igru u 84. minuti pogotkom Maxwella Acostyja, a izjednačenje joj je donio Josip Elez koji je bio precizan s bijele točke u 90. minuti. I kad se već činilo da će momčad s Rujevice uloviti bod, ukazao se 19-godišnji Cutrone i na asistenciju Fabija Borinija matirao Simona Slugu.

[VIDEO] RIJEKA PALA U 94. MINUTI: /

Čudesnim preokretom Bijeli s Rujevice došli na korak do senzacije, ali Milan je ipak uzeo bodove

'Pad koncentracije'

Snimka je potvrdila da je zabio iz zaleđa, ali nakon utakmice se nije osvrtao na taj detalj. Umjesto toga se dotaknuo jedanaesterca za Rijeku koji je izborio Matic Črnic nakon duela s Alessijem Romagnolijem.

"Dopustili smo da nam koncentracija padne. Ne znam je li bio jedanaesterac ili nije, ali taj incident ni iz čega nas je umalo osudio na remi. Zaslužili smo pobjedu bez obzira na desetominutnu crnu rupu. Najvažnije je da smo pobijedili i nastavili svoj put", istaknuo je Cutrone za talijanski Sky Sport.

'Trener nas dobro priprema'

Stao je i u obranu trenera Vincenza Montelle koji je na udaru kritika zbog neuvjerljivih igara, a nije mu pomogla ni umalo ispuštena pobjeda protiv Rijeke.

"Trener nas dobro priprema za utakmice, a ovo protiv Rijeke je bio samo mali pad koncentracije", zaključio je mladi napadač.