HRVATSKA U-19 REPREZENTACIJA OSTALA BEZ EURA: / Remi protiv Turske nije bio dovoljan

28.3.2017.
19:07

U posljednjoj utakmici Elitnog kola za EP, Hrvatska je odigrala bez pogodaka, a od 26. minute igrala s igračem manje, nakon isključenja vratara Adriana Šempera koji je neoprezno startao na suparničkog igrača Demira.

Švicarski sudac Schärer poslao je u svlačionicu hrvatskog vratara. Hrvatska je uspijevala biti opasna s igračem manje, a nakon prvog poluvremena bila u igru za Euro, jer je trenutačni rezultat Portugala i Poljske bio 1:1.

U nastavku su opasniji bili Turci, u 61. minuti je ömur pogodio vratnicu, a u 80. minuti je Mete Kaan Demir bio u sjajnoj šansi, ali je promašio cijela vratar.

Na koncu je Portugal osvojio prvo mjesto sa šest bodova, Hrvatska je druga sa četiri boda koliko ima i Turska, dok je Poljska posljednja s tri boda.

Kroz posljednjih krug kvalifikacija plasman na EP izborit će pobjednici sedam skupina koji će se pridružiti domaćinu Gruziji. Završnica EP-a će se održati od 2. do 15. srpnja.

Rezultati:

3. kolo

HRVATSKA - Turska 0-0 Portugal - Poljska 3-1

LJESTVICA 1. Portugal 3 2 0 1 6-4 6 2. HRVATSKA 3 1 1 1 3-2 4 3. Turska 3 1 1 1 2-2 4 4. Poljska 3 1 0 2 2-5 3