LOM U 'DVOJCI' / Futsal Dinamo razbio Torcidu za plasman u polufinale

2.4.2024.
20:32
Goran Stanzl/PIXSELL

Futsal Dinamo ostvario je plasman u polufinale doigravanja Prve hrvatske malonogometne lige uvjerljivom pobjedom od 6-0 nad MNK Torcida.

LJUBAV, STRAST I PRKOS /

Klub koji je održao 'dinamovštinu' na životu slavi rođendan: Futsal Dinamo osnovan je prije 12 godina

Nakon pobjede Dinama u prvoj utakmici od 6-1, uzvratila je Torcida pobjedom 3-2, no odlučujući susret uvjerljivo je pripao momčadi Matije Đulvata u dvorani 2 Doma sportova.

Za 1-0 zabio je Nikola Gudasić u šestoj minuti, a 40-ak sekundi kasnije Neven Zonjić je postavio 2-0. Do kraja prvog poluvremena bilo je 3-0, a pogodak je zabio Mateo Mužar u 16. minuti.

Mihovil Prgomet u dva je napada zaredom, u 25. i 26. minuti, zabio za velikih 5-0, a sedam minuta prije kraja Filip Novak je zabio prvi gol u doigravanju i šesti u mreži Torcide.

Ranije su polufinale izborili Square protiv Osijeka, Pula protiv Crnice te Olmissum protiv Novog Vremena.