[FOTO] JESTE LI PRIMIJETILI TKO SE POJAVIO U LOŽI NA UTAKMICI DINAMA? / Ovog čovjeka nismo vidjeli godinama

Utakmicu su iz svečane lože došli gledati brojni poznati Hrvati

7.11.2019.
9:41
Igor Kralj/PIXSELL

U susretu četvrtog kola C skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je pred 28.316 gledatelja na stadionu Maksimir odigrao 3-3 protiv Šahtara primivši dva gola u sudačkoj nadoknadi i tako pokvario izglede za plasman u osminu finala.

Dinamo i Šahtar su odigrali ludu utakmicu. Gosti su poveli, Dinamo je potom okrenuo rezultat trima golovima, da bi Ukrajinci u sudačkoj nadoknadi zabili dva gola za 3-3. Šahtar je treći pogodak postigao u petoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca.

Ukrajinci su poveli u 13. minuti golom Alana Patricka, no Modri su okrenuli rezultat golovima Brune Petkovića u 25. minuti, Luke Ivanušeca u 83. minuti, te kapetana Arijana Ademija u 89. minuti. Dinamo je imao 3-1 i činilo se kako će pobjedom načiniti veliki korak prema plasmnu u osminu finala. Šahtar je u trećoj minuti sudačke nadoknade smanjio golom Moraesa, a u petoj minuti sudačke nadoknade Brych je dosudio kazneni udarac za goste, nakon što je Theophile-Catherine oborio Pjatova, a Tete je bio siguran.

Obje momčadi su završile utakmicu s igračem manje, u 75. minuti kod Dinama je isključen Moro, a samo pet minuta kasnije 'pocrvenio' je i Marlos koji je u svega šest minuta zaradio dva žuta kartona.

06.11.2019., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga prvaka, skupina C, 4. kolo, GNK Dinamo - FK Sahtar Donjeck. Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Loža puna poznatih lica

Utakmicu su iz svečane lože došli gledati brojni poznati ljudi, kako iz nogometnog svijeta, tako i iz javne i političke sfere. Fotografi su tako uhvatili Davora Šukera, Mirka Barišića, Marija Mamića, Ivana Šukera, Andriju Mikulića, Dragu Prgometa, ali bio je tu i bivši predsjednik Dinama, Zlatko Canjuga, a njega, moramo priznati, nismo već dugo vidjeli.

06.11.2019., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga prvaka, skupina C, 4. kolo, GNK Dinamo - FK Sahtar Donjeck. Zorislav Srebric, Davor Suker Photo: Slavko Midzor/PIXSELL

06.11.2019., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga prvaka, skupina C, 4. kolo, GNK Dinamo - FK Sahtar Donjeck. Mirko Barisic sa suprugom Bozicom Photo: Igor Kralj/PIXSELL

06.11.2019., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga prvaka, skupina C, 4. kolo, GNK Dinamo - FK Sahtar Donjeck. Andrija Mikulic Photo: Igor Kralj/PIXSELL