IZNENAĐUJUĆI PORAZ / Fenerbahče ispao iz kupa: Ostavili Livakovića na klupi pa primili tri gola

Prvi je ovo poraz Fenerbahčea nakon 17 utakmica, posljednji put su izgubili 30. studenog 6-1 od Nordsjællanda u skupini Konferencijske lige.

27.2.2024.
21:08

Fenerabhče je iznenađujuće ispao u četvrtfinalu turskog Kupa, s 3:0 je bio bolji MKE Ankaragücü. Iako je gostujuća momčad bila favorit, domaćini su pokazali da su ih podcijenili.

OPRAVDALE ULOGU FAVORITA /

Norvežanke bez milosti prema Hrvatskoj i u drugoj utakmici: Čeka nas B Liga

Olimpiu Moruțan je doveo domaćina u vodstvo u 10. minuti, Anastasios Chatzigiovanis povisio je na 2:0 u 33., a konačnih 3:0 postavio je Garry Rodrigues u 86. minuti.

Fenerbahče je prije utakmice bio proglašen favoritom, ali su odlučili početi susret s najboljim igračima na klupi. Tako u prvoj postavi nisu bili Dominik Livaković, kao ni kapetan Edin Džeko.

Prvi je ovo poraz Fenerbahčea nakon 17 utakmica, posljednji put su izgubili 30. studenog 6-1 od Nordsjællanda u skupini Konferencijske lige. U međuvremenu su upisali 14 pobjeda u svim natjecanjima te tek tri remija.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.