BORBA HRVATA / Dvoboj Hrvata završio je iznenađenjem: Bašić i Lazio svladali Pašalića i Atalantu, Moro i dalje grije klupu

Lazio je bio bolji od Atalante

23.10.2022.
20:56

Nogometaši Lazija pobijedili su na gostovanju Atalantu sa 2-0 u susretu 11. kola talijanskog prvenstva probivši se na treće mjesto ljestvice.

PERIŠIĆ NIJE USPIO PROMIJENITI REZULTAT /

Newcastle šokirao Spurse i popeli se na četvrto mjesto Premier lige: Tottenham doživio prvi domaći poraz ove sezone

Pobjedu gostima donijeli su Mattia Zaccagni (10) i Felipe Andersen (52). Atalanta je u posljednjim trenucima susreta ostala s igračam manje nakon što je isključen Luis Muriel.

Za Atalantu je prvo poluvrijeme igrao Mario Pašalić, dok je u suparničkim redovima od 70. minuta zaigrao Toma Bašić.

Jurić i Vlašić slavili

U prvom nedjeljnom susretu Torino je gostima sa 2-1 svladao Udinese.

Povela je momčad hrvatskog trenera Ivana Jurića u 14. minuti pogotkom Aina nakon sjajnog prodora Nikole Vlašića. Domaća momčad dolazi do izjednačenja 12 minuta kasnije kada mrežu Torina pogađa Deulofeu. Pobjednički pogodak za Torino u 69. minuti postigao je Pellegri. Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić odigrao je cijeli susret za Torino.

Bologna je pobijedila Lecce sa 2-0, a golove za domaćine zabili su Marko Arnautović (13-11m) i Lewis Ferguson (35).

Nikola Moro nije nastupio za Bolognu, dok je Marin Pongračić odigrao cijeli susret za Lecce. Kristijan Bostrović nije nastupio za goste.

Večeras se još sastaju Roma - Napoli, a u ponedjeljak Cremonese - Sampdoria.

Na ljestvici vodi Napoli sa 26 bodova, koliko ima i Milan. međutim, Napoli ima susret manje. Slijede Lazio i Atalanta sa po 24 boda.