PITAMO VAS / Dinamo nije izgledao lošije od 'lige za bedaka', treba li Sergej Jakirović napustiti klupu Modrih?

Dinamo nije izgledao lošije od 'lige za bedaka', a trener nije značajno popravio određene segmente u napadu i obrani...

5.11.2023.
19:59
Slavko Midzor/PIXSELL

U susretu 14. kola HNL-a Varaždin i Dinamo su odigrali 1-1, a "Modri" su izvukli bod golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

ZANIMLJIVO NA PRESSICI /

Jakirović sipao alanfordovske mudrosti nakon novog kiksa i naglasio: 'Ne mučimo se'

Domaćin je poveo u 53. minuti golom Domagoja Drožđeka, a kada se već činilo kako bi Varaždin mogao ostvariti prvu pobjedu u posljednjih 12 međusobnih susreta, Dinamo je izjednačio golom Mahira Emrelija.

Trener Dinama Sergej Jakirović je u posljednjih osam susreta na klupi Dinama doživio četiri poraza, tri pobjede i remi u Varaždinu.

Igra nije doživjela veća poboljšanja od kada je došao u Dinamo, te iako je imao puno nesreća u vidu ozljeda i loše transferne politike na koju nije utjecao, dojam je da to mora itekako bolje protiv Varaždina i ostalih ekipa osjetno slabijeg budžeta.

Već smo vas prije dva tjedna pitali, zašlužuje li Sergej Jakirović otkaz, a vrijeme je da anketu ponovimo.