DEBI IZ NOĆNE MORE: / Mourinhov Bosanac u jednom poluvremenu primio četiri gola

Očajan debi za Chelsea imao je u srijedu navečer bosanskohercegovački vratar Asmir Begović. U samo jednom poluvremenu koliko je branio primio je četiri gola.

23.7.2015.
8:39

Chelsea je u svom prvom nastupu na International Champions Cupu u SAD-u izgubio od New York Red Bullsa s 4:2, a sve je golove primio u drugih 45 minuta kada je na vratima bio Begović koji je nedavno stigao iz Stokea kao zamjena za Petra Čecha. Prvo je poluvrijeme, kada je na vratima bio prvi golman Thibaut Courtois, momčad Josea Mourinha riješila s 1:0 u svoju korist, a strijelac je bio Loic Remy.

Zabio i 16-godišnjak

No, u nastavku su uslijedile nevolje za Bluese. Najprije je u 51. minuti izjednačio Franklin Castellanos, potom je u 70. Begovića matirao 16-godišnji Tyler Adams, da bi samo tri minute kasnije Sean Davis zabio za 3:1. Eden Hazard je nakratko vratio nadu Chelseaju, ali priču je u 77. minuti zaključio Davis svojim drugim pogotkom.

Sljedeću utakmicu na turniru Chelsea igra u nedjelju u Charlotteu protiv PSG-a.