VRATILA SE BUNDESLIGA / Bayern i Leipzig podijelili bodove u derbiju, Joško Gvardiol umalo postao tragičar

Bayern je nakon ovog remija ostao na prvom mjestu sa 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Freiburga koji ima utakmicu manje. RB Leipzig je treći sa 29 bodova iz 16 nastupa

20.1.2023.
22:52

U prvoj utakmici nastavka njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je ugostio vodeći Bayern, a dvoboj je završio podjelom bodova 1-1.

BIT ĆE BORBE /

Čuveni Romano progovorio o budućnosti našeg Gvardiola: 'Tri velikana su u igri, a jedna stvar je sigurna'

Bolju igru u prvom poluvremenu Bayern je okrunio pogotkom Choupo-Motinga u 37. minuti. Domaćin je izjednačio početkom drugog poluvremena, kad je Halstenberg svladao Sommera u 52. minuti.

Joško Gvardiol je za domaću momčad odigrao cijelu utakmicu, a u osmoj minuti zamalo je postao tragičar svoje ekipe. Serge Gnabry je tada s lijeve strane uputio prizemnu loptu u šesnaesterac Leipziga, a Gvardiol je uklizao i promijenuo putanju lopte kaoja je odsjela na vratnici.

Josip Stanišić je ostao na klupi Bavaraca.

Bayern je ostao na prvom mjestu sa 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Freiburga koji ima utakmicu manje. RB Leipzig je treći sa 29 bodova iz 16 nastupa.