I TO SE DOGODILO / Austrijski Srbin ispisao povijest Lige prvaka: Nećete vjerovati kada doznate što mu je uspjelo

Arnautović je zabio prvi gol za Inter u velikom povratku protiv Benfice

30.11.2023.
9:45

U petom kolu Lige prvaka Inter je sigurno plovio prema ružnom porazu od Benfice na Luz stadionu u Lisabonu. Portugalci su vodili 3-0 na poluvremenu, no ogled je završio bez pobjednika 3-3.

POZNATO JE KAD SE VRAĆA /

Modrićeva ozljeda je očigledno ozbiljnija nego kako se predviđalo, Ancelotti potvrdio

Prije srijede osminu finala Lige prvaka osigurali su Bayern, Real Madrid, Real Sociedad, Inter, Manchester City, Leipzig, Barcelona, Borussia Dortmund, Atletico Madrid i Lazio.

Tri pogotka dala je Benfica u prvom dijelu i sva tri je potpisao Joao Mario, nekadašnji igrač Intera, koji je neumoljivo tresao mrežu u 5., 13. i 34. minuti. No, u nastavku je Inter uzvratio istom mjerom. Strijelci su bili Arnautović u 51., Frattesi u 58. i Sanchez iz jedanaesterca u 72. minuti za konačnih 3-3.

Strijelac prvog gola za Inter Marko Arnautović svojim pogotkom ispisao je povijest Lige prvaka. Naime, on je postao igrač kojemu je trebalo najdulje između dva zgoditka u tom natjecanju.

Arnautović je posljednji gol prije ovoga postigao davne 2010., dok je igrao za Werder, a zabio ga je, ni manje ni više nego baš Interu.

Između ta dva gola prošlo je 4740 dana.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.