POZNATO JE KAD SE VRAĆA / Modrićeva ozljeda je očigledno ozbiljnija nego kako se predviđalo, Ancelotti potvrdio

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, nije igrao za Real zbog lakše ozljede i prema prvim najavama se već za meč protiv Granade trebao vratiti na teren...

30.11.2023.
9:20
profimedia.hr

Napoli je na Santiago Bernabeu poveo 1-0 golom Simeonea u devetoj minuti, ali je Real izjednačio čim je krenuo s centra. Loptu je u gostujuće rašlje zakucao Rodrygo, dok je u 22. minuti već bilo 2-1 za Real nakon pogotka Judea Bellinghama.

NOVI PROBLEM /

Modrićev 'sin' otkrio što se događa s našim maestrom: 'Luka je sada malo tužan, pokušavam mu pružiti svu potrebnu podršku'

Odmah na startu drugog dijela Zambo-Anguissa je vratio Napoli u igru te izjednačio na 2-2, ali gosti do kraja nisu izdržali. Mladi, 19-godišnji Nicolas Paz je u 84. minuti opalio s 25 metara i uz pomoć vratara Napolija Mereta zabio za 3-2. U nadoknadi je Joselu postavio konačnih 4-2 za Madriđane.

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, nije igrao za Real zbog lakše ozljede i prema prvim najavama se već za meč protiv Granade trebao vratiti na teren, ali čini se da to neće biti slučaj:

"Mislim da se za tu utakmicu nitko ne vraća. Ali isto tako mislim da bi se Modrić trebao vratiti u sljedećem kolu protiv Betisa. Morat ćemo utakmicu protiv Granade pripremati s ovim kadrom koji imamo na raspolaganju", rekao je Carlo Ancelotti i komentirao prvi pogodak Nice Paza:

"Ovo je za njega bila posebna večeri on je budućnost Real Madrida!. On ima sve kvalitete koje jedan igrač Reala mora imati. U trenutku kad je najviše trebao momčadi napravio je velike stvari."

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.