PUKAO MU FILM / Kamere uhvatile Allegrija kako bjesni na izlasku s terena: 'Je***e, pa vi igrate za Juventus!'

Ovo je najgori start Juventusa u posljednjih 60 godina

21.9.2021.
9:11
Screenshot/Instagram

Nogometaši Juventusa igraju neprepoznatljivo ove sezone. Momčad Maxa Allegrija više nije uvjerljiva kao u godinama kad su s lakoćom osvajali naslove prvaka. Prema onome što sada pokazuju bit će im uspjeh ako budu u borbi za pozicije koje vode u Ligu prvaka.

Ovog vikenda Juve je na svom terenu odigrao 1:1 s Milanom. Juventus je poveo na samom početku utakmice, u 4. minuti i to iz protunapada nakon kornera Milana. Morata je nakon brzog iznošenja lopte izašao sam pred Maignana i rutinski ga svladao. Hrvatski napadač Ante Rebić poravnao je na konačnih 1-1 u 76. minuti glavom s pet metara spustivši u mrežu korner Tonalija.

Poslije ovakvog raspleta i činjenice da je Juve osvojio tek dva boda od mogućih 12 trener Stare dame nije skrivao bijes. Tako su ga kamere uhvatile dok se poslije utakmice spušta prema svlačionici te se čulo kako više: 'Je*ote, pa vi igrate za Juventus.'

Talijanski velikan može do prve pobjede doći već u srijedu kada gostuju kod Spezije.