ČUDESNI ARGENTINAC / Nezaustavljivi Messi sam potopio Granadu

Granada je povela u 26. minuti golom Ighala, a pobjedu Barci donio je Messi pogocima u 50. i 73. minuti.

17.2.2013.
9:20
AP Images

U 24. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Barcelona je u gostima kod Granade slavila sa 2-1, a Lionel Messi je sa dva pogotka prešao granicu od 300 golova.

Najbolji Barcin strijelac svih vremena zabio je 301 gol za katalonski klub u 365 službenih utakmica. Također, Messiju je to 37. prvenstveni gol ove sezone. Slijedi ga napadač Reala Cristiano Ronaldo sa 24, te Radamel Falcao iz Atletico Madrida sa 19 pogodaka.

Malaga je svladala Athletic Bilbao sa 1-0 golom Javiera Saviole u 18. minuti, te se je učvrstila na četvrtom mjestu.

Getafe je pobijedio Celtu sa 3-1, a Danijel Pranjić je ostao na Celtinoj klupi za pričuve.

Jučer je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić bio strijelac za Sevillu koja je na svom terenu svladala Deportivo iz La Corune sa 3-1. Rakitić je postigao prvi pogodak na utakmici već u šestoj minuti udarcem glavom sa pet metara. Bio je to njegov četvrti ovosezonski prvenstveni pogodak. Preostala dva gola za Sevillu postigao je Gary Medel (27, 40), dok je jedini gol za Deportivo djelo Rikija (32).