POKAZALI 'VELIČINU' / Đoković u društvu legende pratio derbi MLS-a: Oduševili potezom nakon utakmice

Nakon utakmice Đoković i Divac su odlučili i uživo pozdraviti Joveljića, a fotografije koje je LA Galaxy objavio iz svlačionice ubrzo su postale viralne.

26.2.2024.
11:04

U derbiju 2. kola MLS-a LA Galaxy i Inter Miami remizirali su 1-1. Domaćine je u vodstvo doveo Dejan Joveljić u 75. minuti, a bod gostima je osigurao Lionel Messi u drugoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

VATRENI NAJNOVIJE POJAČANJE /

Većina liga ulazi u završnicu, a MLS tek počinje: 'Preko bare' igraju i tri Hrvata

Joveljić je 24-godišnji reprezentativac Srbije za koju je do sada upisao šest nastupa u kojima je zabio dva gola.

U LA Galaxy je za 3.5 milijuna eura stigao iz Eintracht Frankfurta, a sinoć je imao i posebne navijače na stadionu Dignity Health Sports Park.

Naime, utakmicu je s tribina pratio i najbolji tenisač svijeta Srbin Novak Đoković, a društvo mu je pravio još jedan legendarni sunarodnjak, bivša NBA zvijezda Vlade Divac.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.