ZBOG RAZDEROTINE LIJEVE POTKOLJENICE / Mladen Petrić pauzira dva do tri tjedna

Hrvatski napadač zadobio je ozljedu u dvoboju s Naldom u 68. minuti. Prebačen je u bolnicu gdje je dobio osam šavova.

23.4.2009.
17:30

Hrvatski nogometni reprezentativac Mladen Petrić zadobio je ozljedu lijeve potkoljenice u porazu njegovog HSV-a od Werdera u polufinalu njemačkog Kupa. Naš napadač je stradao u dvoboju s Naldom, te je zadobio razderotinu lijeve potkoljenice. Igru je napustio u 68. minuti. Još tijekom utakmice bio je prebačen u bolnicu Altona, u kojoj mu je bilo zašiveno osam šavova.

"Petrić će pauzirati između dva i tri tjedna", izvjestio je trener HSV-a Martin Jol.

Nakon što je 90 i 120 minuta igre polufinalnog dvoboja Kupa sjevernonjemačkog derbija završilo rezultatom 1-1, pristupilo se izvođenju penala u kojem je gostujući vratar Tim Wiese bio junak, te je s tri uzastopne obrane odveo svoju momčad u finale protiv Bayera.

Ivica Olić je zabio iz igre za 1-1 u 67. minuti, ali je bio neuspješan s bijele točke, Wiese je pročitao njegovu namjeru i bacio se u pravu stranu. U Bildu je Olić dobio ocjenu 2 (ocjene su od jedan od šest), najbolju u HSV-u uz vratara Rosta. Mladen Petrić dobio je slabu peticu.