Kakvo razbijanje! Cibona na korak do naslova!

Cibona u prvenstvu Hrvatske ima nevjerojatnih 18:0! Momčad Jasmina Repeše i dalje ne zna za poraz i Cibose samo jedna pobjede dijeli od naslova prvaka.

29.5.2012.
22:25

U finalnoj seriji imaju 2:0 protiv Cedevite, a do druge pobjede (82:64) došli su u Domu sportova.

Aktualni osvajač Kupa nije mogao ništa Ciboni. Anzulovićeva momčad je umorna, a Cibona razgoropađenja i samo pravo čudo može izvući Drapera i društvo. Treća utakmica igra se u subotu (20.15 sati) u KC Dražen Petrović i sasvim je moguće da to bude i posljednja utakmica u finalnoj seriji.

Cedevita je u prvih 20 minuta imala samo sedam ubačaja iz igre, već je na poluvremenu bilo plus 15 za goste (44:29). Nastavak je bio samo formalnost, Anzulovićeva momčad nije uspjela smanjiti zaostatak na manje od deset poena.

Wright je opet predvodio Cibonu s 14 poena. Suton i Rudež su zabili po 13 koševa, a Žižić je ubacio 12. S druge strane, Baždarić i Vukušić postigli su po 11 koševa.