ZUBAC UMALO STRGAO OBRUČ / Bogdanović pokazao ratničku krv, Zubac koliko je moćan pod košem

11.6.2021.
8:56
Screenshot: Twitter

Košarkaši Utah Jazza poveli su jutros u Salt Lake Cityju s 2-0 u pobjedama protiv Los Angeles Clippersa u polufinalu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige svladavši ih u drugoj utakmici na svom parketu sa 117:111.

DINO RAĐA ZA NET.HR /

'Ako Mršić želi Marija Hezonju i ako ga vidi u reprezentaciji, ja mu sigurno neću stajati na putu'

Jazz imao 21 poen viška

Za razliku od prve utakmice u kojoj je sporije krenuo u susret te tek u drugom poluvremenu preuzeo kontrolu rezultata, domaći sastav je u drugoj utakmici vodio gotovo čitavim njezinim tijekom, početkom drugog poluvremena i 21 razlike (76:55).

Ipak, pet minuta prije kraja Clippersi su se približili na 107:103 samo da bi Royce O'Neale i Joe Ingles pogođenim tricama odveli Jazz na 113-103 tri minute prije isteka vremena. Više o tome čitajte - OVDJE.