NBA / Bojan Bogdanović odličan, ali Knicksi nisu uspjeli izbjeći poraz

6.3.2024.
8:17

Bojan Bogdanović je za 31 minutu u porazu New York Knicksa od Atlanta Hawksa 100:116 postigao 19 koševa (šut za dva 2-7, trica 4-11, slobodna bacanja 3-3) uz 3 skoka.

LUDA VEČER /

Boston razbio Šarićev Golden State s čak 52 razlike za jednu od najvećih pobjeda

Atlantu je do pobjede vodio Jalen Johnson koji je ubacio 26 koševa, a najefikasniji igrač Knicksa bio je Donte DiVincenzo s 21 poenom.

Hawksi su sjajno ušli u utakmicu i početkom druge četvrtine vodili s rekordnih 22 poena, a do poluvremena su Knicksi uspjeli smanjiti zaostatak na 61-50.

U nastavku se New York potpuno primaknuo i trećoj četvrtini izjednačio (76-76), no nisu mogli više od toga. Hawksi su utakmicu završili s serijom 21-9 i zasluženo pobijedili.

New York - Atlanta 100-116

Charlotte - Orlando 89-101

Cleveland - Boston 105-104

Brooklyn - Philadelphia 112-107

Miami - Detroit 118-110

Toronto - New Orleans 98-139

Houston - San Antonio 114-101

Dallas - Indiana 120-137