IMPRESIVNI DEBI / Beckham svima pokazao da nije reklamni trik!

U svom prvom nastupu u dresu PSG-a engleski veteran David Beckham odigrao je impresivnih 15-tak minuta, i to u derbiju protiv Marseillea. Sudjelovao je i u akciji koja je rezultirala golom Ibrahimovića.

25.2.2013.
9:32
AP

U derbiju 26. kola francuskog prvenstva Paris St Germain je na Parku Prinčeva pobijedio Olympique Marseille 2:0 zadržavši vodeću poziciju na ljestvici.

PSG je poveo autogolom Nicolasa N'Kouloua u 11. minuti. Brazilac Lucas Moura je pucao s dvadesetak metara, a nesretni N'Koulou je skrenuo loptu i prevario svog vratara Stevea Mandandu.

Parižani su pobjedu potvrdili golom Zlatana Ibrahimovića u sudačkoj nadoknadi utakmice nakon akcije u kojoj je sudjelovao i David Beckham koji je debitirao za pariški sastav odigravši posljednjih 15 minuta susreta.

Svi se slažu da je Beckham pokazao kao nije doveden samo zbog prodaje majica i klupskih suvenira, već je dokazao kako još ima 'baruta' u njegovim nogama.