BRAZILAC NA LANEU / Zvijezda Kupa konfederacija prelazi na Otok

Paulinho, koji je u dresu Corinthiansa u 167 nastupa postigao 34 pogotka, bio je jedan od najzaslužnijih brazilskih igrača u osvajanju Kupa konfederacija prošlog mjeseca. Za svoje je izvedbe primio brončanu kopačku kao treći najbolji igrač turnira.

2.7.2013.
9:30
AP

SAO PAULO - Brazilski reprezentativni veznjak Paulinho (24) izjavio je kako je prihvatio ponudu engleskog prvoligaša Tottenham Hotspura, te će se pridružiti londonskim "pijetlovima" prije početka nove sezone u Premier ligi.

"U Corinthiansu sam proveo tri prekrasne godine ispunjene pobjedama i radom s velikim ljudima koji su mi mnogo pomogli. Sve što im imam reći je to da ću se jednog dana vratiti", rekao je Paulinho.

Svojim igrama u Corinthiansu s kojim je u prosincu prošle godine osvojio Svjetsko klupsko prvenstvo Paulinho je izbrio mjesto u početnom sastavu Brazila, a prema medijskim napisima, Tottenham će za njega platiti 20 milijuna eura odštete.