SENZACIJA NA MAKSIMIRU / Zadar izbacio Dinamo iz Kupa!

Posljednjeplasirani sastav Prve HNL Zadar je u osmini finala na stadionu u Maksimiru svladao vodeći Dinamo sa 3-2, dok je drugoligaš Zelina na stadionu u Kranjčevićevoj iznenadio Zagreb svladavši ga sa 2-1.

30.10.2012.
17:53
Pixsell

Nogometaši Zadra i Zeline prvi su četvrtfinalisti ovosezonskog natjecanja za hrvatski Kup.

Posljednjeplasirani sastav Prve HNL Zadar je u osmini finala na stadionu u Maksimiru svladao vodeći Dinamo sa 3-2 (2-2, 0-2), dok je drugoligaš Zelina na stadionu u Kranjčevićevoj iznenadio Zagreb svladavši ga sa 2-1 (1-1).

Dinamo je protiv Zadra poveo sa 2-0 u završnici prvog poluvremena golovima Beqiraja i Čopa, no Perica je s dva gola pred kraj drugog poluvremena odveo dvoboj u produžetke, a senzacionalnu pobjedu Zadru osigurao je Ivančić.

U dvoboju Zagreba i Zeline poveo je domaćin preko Abdurahimija, na 1-1 poravnao je Mesec da bi pobjedu gostima donio Fuček.

Kasnije danas na rasporedu su još tri dvoboja osmine finala, Lokomotiva u Sigetu dočekuje petoligaša Libertas, Osijek je domaćin Istri 1961, dok će Slaven Belupo igrati protiv gradskog suparnika, trećeligaša Koprivnice.

U srijedu igraju GOŠK – Nedelišće (14.30 sati), Hajduk – Split (17 sati) i Cibalia – Gorica (17 sati).