ZA UMRIJETI OD SMIJEHA: / Engleski branič nije se mogao suzdržati i sada mu se svi rugaju

Branič Tottenhama Danny Rose bio je najbolji igrač prijateljskog susreta između Engleske i Turske, koja se opdigrala u nedjelju navečer na Etihadu, stadionu Manchester Cityja.

23.5.2016.
9:20
Screenshot

Engleska je slavila s 2:1. Poveli su domaćini u trećoj minuti preko HarryjaKanea da bi HakanCalhanoglu nakon pogreške Rosea izjednačio u 13. minuti. pobjedu je Englezima donio JamieVardy u 83. miunti.

Nakon susreta Rose se našao po povećalom zbog mrlje na sražnjici koja mu se pojavila. S obzirom da podsjeća na onu koja ostaje nakon pražnjenja crijeva na Twitteru su mu se svim počeli rugati da se usr*ao u gaće.

Neke je to podsjetilo na situciju s legendarnim engleskim napadačem GaryjemLinekerom. On je tijekom utakmice s Irskom na svjetskom prvenstvu u Italiji 1990. izvršio nuždu u gaće, te se sada nije mogao suzdržati od komentara.