SLAVEN BELUPO-DINAMO 0-2: / Modri pokazali moć u Koprivnici, Budimir i Kadzior donijeli novu pobjedu Nenadu Bjelici

Vodeći Dinamo je s nova tri boda stigao do učinka od 30 bodova.

28.10.2018.
19:13

U posljednjoj utakmici 12. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Koprivnici svladao Slaven Belupo sa 2-0 (0-0).

Prvi gol postigao je Budimir u 70. minuti kada je glavom iz blizine zatresao mrežu nakon odličnog ubacivanja Kadziora s desne strane, dok je konačni rezultat postavio upravo Kadzior u 88. minuti nakon nesebičnog dodavanja Olma.

28.10.2018., Koprivnica - Hrvatski Telekom Prva liga, 12. kolo, NK Slaven Belupo - GNK Dinamo. Photo: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Pred 2000 gledatelja na stadionu Ivan Kušek Apaš sudio je Bebek iz Rijeke.

Vodeći Dinamo je s nova tri boda stigao do učinka od 30 bodova i tako povećao svoju prednosti ispred druge Lokomotive na pet, a ispred trećeg Osijeka na šest bodova. Šesti Slaven Belupo ima 12 bodova, kao i sedmi Hajduk koji je ranije u nedjelju na praznom Poljudu igrao 1-1 protiv Rijeke.

Strijelci: 0-1 Budimir (70), 0-2 Kadzior (88).

SLAVEN BELUPO - DINAMO 0-2

SLAVEN BELUPO: Marković - Šarlija, Međimorec, Nowak - Delić, Bačelić-Grgić, Puclin, Doležal - Gordana, Bongongui - Mendy

DINAMO: Zagorac - Musa, Perić, Theophile-Catherine, Moharrami - Gojak, Moro - Šitum, Olmo, Kadzior - Petković

Kraj

70' GOOL Kadzior je precizno ubacio, a a Budimir je glavom zabio za vodstvo Dinama.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

45' Poluvrijeme u Koprivnici.

41' Prvi puta na utakmici zaprijetio je Dinamo, pokušao je Musa, ali siguran je Marković.

35' Domaći su pokazali puno više nego što se do njih očekivalo. U nekim trenucima čini se kao da je Slaven vodeći u prvenstvu, a ne Dinamo.

23' Gordana je s lijeve strane pokušao probiti obrambeni blok Dinama, ali je Theophile-Catherine u tandemu s Moharramijem uspio izbaciti loptu u korner.

18' Bongongui je pao u kaznenom prostoru nakon što su uz njega bila dvojica obrambenih igrača 'modrih'. Sudac Bebek odmahno je rukom i za njega ovdje penala nije bilo.

12' Žuti karton za Gordanu!

5' Dinamo je bolje ušao u utakmicu i uspostavio dominaciju!

1' Počela je utakmica!

1' Počela je utakmica.