UNITED SLAVIO NA OLD TRAFFORDU: / Alexis promašio penal pa golom oduševio krcate tribine

Odigrano je niz zanimljivih utakmica u engleskom prvenstvu.

3.2.2018.
18:21
PAUL ELLIS

Nogometaši Manchester Uniteda stigli su do pobjede nakon što su sredinom tjedna doživjeli težak poraz od Tottenhama.

Portugalac Jose Mourinho ispremješao je sastav protiv Huddersfielda te je Paula Pogbu ostavio na klupi. Crveni vragovi dominirali su od početka, ali u prvom poluvremenu nisu uspjeli postići pogodak. Najbolju priliku imao je Alexis Sanchez, ali njegov udarac u 27. minuti obranio je Lossl.

Prvijenac Alexisa

U nastavku je pak United uspio doći do dva pogotka. Nakon deset minuta igre Juan Mata ubacio je u sredinu za Romelua Lukaku da bi Belgijac s pet metara matirao vratara.

Igrala se 68. minuta kada je sudac svirao jedanaesterac u korist Uniteda. Sanchez je preuzeo odgovornost i to se umalo pokazalo lošom odlukom. Njegov udarac zaustavio je vratar, ali je Čileanac uspio prvi doći na odbijenu loptu i pospremiti je u gol.

U ostalim utakmicama Bournemouth je srušio Stoke (2:1), Brighton West Hama (3:1), WBA je izgubio od Southamptona (2:3), dok su Leicester i Swansea odigrali 1:1.