JOŠ MOŽE, JOŠ ZNA / U stilu Bake Sliškovića: Fantastičan gol Beckhama!

Proslavljeni engleski nogometaš postigao je fenomenalan pogodak u visokoj pobjedi Los Angeles Galaxyja nad predstavnikom Salvadora u susretu CONCACAF inačice Lige prvaka.

24.8.2012.
10:04

David Beckham je briljirao na startu ovogodišnje sezone CONCACAF Lige prvaka u kojoj sudjeluju klubovi iz Sjeverne i Srednje Amerike.

Los Angeles Galaxy je na svom terenu ugostio salvadorski klub Isidro Mepatan i slavio s uvjerljivih 5:2, a proslavljeni engleski nogometaš je upisao dvije asistencije i jedan pogodak. I to kakav!

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Beckham je izveo korner u stilu Blaža Sliškovića iz njegovih najboljih dana.

Lopta je u velikom luku završila u mreži, ali treba reći da je Englezu pomogla i nespretna reakcija gostujućeg vratara. Ipak, Becksu treba skinuti kapu jer njegovo najmoćnije oružje, ubacivanje sa strašnim 'efeom', još uvijek radi besprijekorno.