U MADRIDU NAPOKON ODAHNULI: / 'Modrić je nezaustavljiv. Dobio je što je tražio i igra kao u godini kada je osvojio Zlatnu loptu'

Kad je trojac zajedno na travnjaku nitko im ne može ništa

14.12.2020.
8:54

Madridski derbi odigran u subotu na stadionu Alfredo di Stefano završio je pobjedom Reala od 2-0 (1-0), a to je bio prvi ovosezonski poraz Atletica, i dalje vodeće momčadi španjolske La Lige. LukaModrić je bio u početnoj postavi i odigrao još jednu dojmljivu utakmicu, a Zinedine Zidane ga je u 88. minuti povukao iz igre.

MADRID PRIČA O ONOM ŠTO JE LUKA SINOĆ NAPRAVIO ATLETICU: /

Ni svjesni niste kako je dramatično u Realu bilo do izlaska iz krize

Dan nakon utakmice španjolska Marca u svom osvrtu napominje kako su Casemiro, Kroos i Modrić opet formirali magični trokut u Realovom veznom redu te da klub ponovno preuzeo kontrolu u La Ligi i Ligi prvaka.

"U odlučujućem tjednu trojac je zablistao u najboljoj formi na kolektivnoj i individualnoj razini te je predvodio Madrid do tri impresivne pobjede", navodi Marca i napominje kako je trojac do gostujuće utakmice sa Sevillom ove sezone odigrao samo jednu utakmicu zajedno.

December 9, 2020, Valdebebas, Madrid, Roma, Spain: Luka Modric of Real Madrid during the UEFA Champions League, Group B football match between Real Madrid and Borussia Monchengladbach on december 9, 2020 at Ciudad Deportiva Real Madrid in Valdebebas, Madrid, Spain - Photo Oscar J Barroso / Spain DPPI / DPPI / LM,Image: 574930298, License: Rights-managed, Restrictions: * China, France, Germany, Hungary, Italy And Spain Rights Out *, Model Release: no

"Sada kada su se vratili, Real Madrid je opet najbolji, i tri stara momka zaslužuju poštovanje. Luka Modrić je rekao da mu je potrebna veća minutaža kako bi se vratio u top formu. Cijelo vrijeme ga je trener rotirao, ali sada redovito igra u prvih 11 i nezaustavljiv je. Igra u formi kao u godini kada je osvojio Zlatnu loptu", navode Španjolci.

Za Kroosa pišu kako radi poput satnog mehanizma te naglašavaju kako klub od povratka Casemira nije primio pogodak.

"Sevilla, Borussia M. i Atletico Madrid postali su njihove žrtve", zaključuju.