LIVERPOOLU DERBI / Torres srušio Chelsea

Španjolac je s dva pogotka "Redsima" osigurao 2.0 pobjedu. Newcastle je na Emiratesu iznenadio 1:0 Arsenal.

7.11.2010.
18:21

U derbiju 11. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na Anfieldu pobijedio lidera prvenstva Chelsea 2:0, a oba gola zabio je Fernando Torres.

Španjolski napadač je prvi gol zabio u 11. minuti, a na 2:0 je povisio u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Do konca utakmice "Redsi" su znalački sačuvali prednost nanijevši "Bluesima" drugi poraz ove sezone.

Iznenađenje je priredio Newcastle porazivši u Londonu Arsenal 1:0, a gol odluke zabio je Carroll u 45. minuti.

Manchester City je golovima Maria Balotellia (20, 27) na gostovanju pobijedio WBA. Isti igrač je zbog dva žuta kartona dobivena u tri minute, u 63. isključen iz igre.

Na ljestvici vodi Chelsea sa 25 bodova, Manchester United ima 23, a Arsenal 20 koliko ima i Manchester City na četvrtom mjestu. Peti je Newcastle United sa 17 bodova.