nastavak sjajnog niza / 'Topnici' na Emiratesu unakazili Liverpool, Lovren gledao s klupe

4.4.2015.
16:36
AP Images

Nogometaši Arsenala ostvarili su sedmu uzastopnu pobjedu u Premier ligi svladavši na svom terenu Liverpool sa 4-1 (3-0) u prvom dvoboju 31. kola, te su se s ta tri boda probili na drugo mjesto ljestvice.

Arsenal je utakmicu odlučio furioznom završnicom prvog poluvremena kada je u razmaku od osam minuta postigao tri gola. Strijelci su bili Bellerin (37), Ozil (40) i Alexis Sanchez (45). Liverpool je smanjio na 3-1 preko Hendersona (76-11m), a konačni je rezultat postavio Giroud (90+1).

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren poraz Liverpoola odgledao je s klupe za pričuve.

Arsenal sada ima 63 boda, četiri manje uz dvije utakmice više od vodećeg Chelseaja, a dva više uz utakmicu više od trećeg Manchester Cityja. Liverpool je ostao peti sa 54 boda.