ISKREN JE / Zverev nakon još jednog poraza: 'Moja igra je potpuni užas'

Zverevu je ovo bio drugi u nizu poraz na startu nekog turnira

16.10.2023.
13:39

Još je jednom njemački tenisač Alexander Zverev nakon samo jednog odigranog meča završio s nastupom na aktualnom turniru, ovaj put na ATP 500 u Tokyju.

OSVJEŽENE LISTE /

Ćorić i Vekić pali, Prižmić ostvario plasman karijere

Zverev je bio postavljen za trećeg nositelja u japanskom glavnom gradu, a na startu je sa 6-3, 6-4 bolji od njega bio Australac Jordan Thompson, inače 60. tenisač s ATP ljestvice.

„Ovo što sam ja odigrao bio je potpuni užas. Nemam kako drugačije komentirati svoju igru“, izustio je tek Zverev nakon sat i pol vremena igre protiv Australca.

Zverevu je ovo bio drugi u nizu poraz na startu nekog turnira. Prije Tokyja odmah je napustio i prošli turnir u Šangaju gdje ga je, još lakše, sa 6-3, 6-1 svladao ruski igrač Roman Safjulin.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Zverev pamti Tokyjo po dobrome jer je u tom gradu, na posljednjim Olimpijskim igrama, osvojio zlatnu medalju nakon što je u polufinalu pobijedio Novaka Đokovića, a u finalu Karena Hačanova.

Prvi nositelj Tokyja je Amerikanac Taylor Fritz, a drugi Norvežanin Casper Ruud.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo