NIJE IŠLO / Donna Vekić uvjerljivo poražena u prvom kolu od 86. igračice svijeta

Još nije pronašla formu

26.9.2023.
9:03

Skoro mjesec dana nakon ispadanja u prvom kolu US Opena, Donna Vekić je poražena i u prvom kolu WTA turnira u Tokiju. Bolja od nje bila je Anastasia Pavljučenkova s 6-1, 6-1.

US OPEN /

Martić izgubila samo tri gema, kraj za Ćorića i Vekić

US OPEN /

Meč je trajao 1 sat i 15 minuta, a Pavljučenkova je našoj tenisačici oduzimala servis čak 6 puta.

Iako je u prvom setu imala pet break-šansi, Vekić nije uspjela realizirati niti jednu, dok je njena protivnica dva puta uzimala servis Osječanki i tako ju porazila s 6-1.

U drugom setu ništa bolje nije bilo za Vekić, u sva četiri servis-gema gubila je servis i tako je i drugi set izgubila s uvjerljivih 6-1.

Pavljučenkova će u idućem kolu igrati protiv Linde Noskove, 44. tenisačice svijeta, a Donni slijedi odmor prije Masters turnira u Pekingu.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.