U tri seta / Škugor zaključio nastup u Rotterdamu: U meču parova bolji od njega i Inglota bili su Nizozemci

Nizozemska kombinacija stigla je do pobjede sa 6:7, 6:3, 10:4 nakon sat i 25 minuta

12.2.2019.
21:11
Marko Prpic/PIXSELL

Ni u konkurenciji parova Franko Škugor danas nije uspio doći do pobjede te se tako već oprostio od ATP turnira u Rotterdamu.

Hrvatski tenisač igrao je u paru s Dominicom Inglotom te upisao poraz od Robina Haasea i Matwea Middelkoopa u tri seta. Nizozemska kombinacija stigla je do pobjede sa 6:7, 6:3, 10:4 nakon sat i 25 minuta.

Haase i Middelkoop otvorili su meč s breakom kojeg su čuvali sve do 5:4 kada britansko-hrvatska dolazi do poravnanja, a uskoro uspijeva izboriti i tie-break. U vrlo izjednačenoj 13. igri Škugor i Inglot iskoristili su ukupno treću set loptu te slavili s 9:7.