PETRA MARTIĆ SLOMILA SE PRED OČIMA TENISKOG SVIJETA: / Kamere uhvatile utučenu Splićanku nakon bolnog poraza; nije izdržala

Kamere uhvatile uplakanu Petru Martić nakon izlaska s terena prema svlačionici

18.1.2019.
16:57

Poraz je hrabroj Petri Martić u petak na Australian Openu jako teško pao. Kamere su je, naime, uhvatile uplakanu nakon izlaska s terena prema svlačionici. Razočarana, bacila je torbu s opremom pokraj sebe i sjela na pod. Naslonila se na zid iza sebe, pokrila lice rukama i ručnikom i krenula plakati, jecati.

Video uplakane Splićanke pojavio se i na društvenim mrežama

Nije htjela da ju javnost vidi kako plače, ali jednostavno nije mogla izdržati. Video uplakane Splićanke, inače 37. tenisačice svijeta prema WTA ljestvici, pojavio se i na društvenim mrežama i u trajanju je od 32 sekunde.

Peta tenisačica svijeta 25-godišnja Amerikanka Sloane Stephens zaustavila je Petru Martić u 3. kolu Australian Opena pobijedivši ju sa 7-6(6), 7-6(5) u vrlo izjednačenom dvoboju koji je potrajao dva sata. Tako je Hrvatska u petak ostala bez posljednje ženske predstavnice na prvom Grand Slam turniru godine, Australian Openu.

PETA NA SVIJETU ZAUSTAVILA PETRU MARTIĆ: /

Hrvatska tenisačica izgubila meč u kojem je imala samo jedan osvojeni poen manje

Izjednačen dvoboj

Koliko je bio izjednačen dvoboj svjedoči i podatak da je bivša pobjednica US Opena imala samo jedan osvojen poen više od 27-godišnje Martić (81-80). Nažalost, naša tenisačica je u oba seta imala početni ‘break’ prednosti koji nije uspjela zadržati. U prvom je setu prednost držala do vodstva 4-2, kad je Stephens nanizala tri gema i vratila se u set.

Martić povela 3-1, ali...

U drugom setu je Martić povela 3-1, ali je Stephens odmah vratila ‘break’ i još jednim oduzetim servisom u 11. gemu izborila servis za pobjedu.