MARINOV POVRATAK / Hrvati ostali 'kratkih rukava' u Hong Kongu: Čilić propustio devet meč lopti

Hrvatski tenisač je dominirao protiv 25. igrača svijeta u prvih sat vremena igre na ATP turniru u Hong Kongu. Imao je Čilić prednost od 6:3 i 5:2, uz dva servis- gema za potvrdu pobjede...

2.1.2024.
11:56

Točno godinu dana nakon što mu je ozljeda koljena usmjerila cijelu prošlu sezonu, Marin Čilić se vratio na teniske terene početkom 2024. i upisao poraz protiv favoriziranog Nijemca Jana Lenarda Struffa.

SJAJAN DAN /

Borna Ćorić slavio protiv Nizozemca na United Cupu: Pobjede upisali Martić i Prižmić

Sve to nije bilo dovoljno da Čilić u ovoj trosatnoj drami izvuče pobjedu, iako je imao čak devet meč-lopti. Marin je na početku trećeg seta izgubio servis, da bi ga ekspresno vratio, ali kao i drugom setu, Čilić je izgubio sa 7:6 u tiebreaku.

Nije Čilić bio jedini naš predstavnik u Hong Kongu, Borna Gojo je izgubio protiv Arthura Filsa (3:6, 6:4 ,1:6).

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO