DOKTOR IVO SREDIO BOSANSKOG ASA: / Za sat i pol do četvrtfinala i britanskog Slovenca

26.4.2017.
16:45
AFP, ATTILA KISBENEDEK

Karlović je protiv 90. tenisača svijeta odlično krenuo te u prvom setu prepustio protivniku samo pet poena i s dva breaka dobio ga sa 6-1. No, Džumhur je u nastavku meča popravio igru pa je u drugom setu imao čak 96 posto prvog servisa, a jedinu priliku za break uspio je realizirati pa je meč otišao u treći set.

Slijedi Bedene

U odlučujućem setu obojica su čvrsto držala svoje servise sve do desetog gema, kada je 38-godišnji Karlović napokon oduzeo servis Džumhuru i time nakon sat i 26 minuta igre dobio meč. Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj, a 38-godišnji Zagrepčanin je slavio u oba.

Karlovića u četvrtfinalu čeka Aljaž Bedene, Slovenac s britanskim državljanstvom, od kojeg je izgubio u oba dosadašnja meča, a posljednji je bio prošle godine u Acapulcu.