DOBITNA KOMBINACIJA: / Hrvatski tenisač ove je sezone nezaustavljiv

Hrvatski tenisač Mate Pavić (22) nastavio je sa sjajnim rezultatima u igri parova na startu nove teniske sezone. Već treći put ove godine osigurao je plasman u finale jednog ATP turnira.

19.2.2016.
14:34
Jurica Galoic/PIXSELL

S Novozelanđaninom Michaelom Venusom naš je tenisač ušao u finale ATP turnira u Marseilleu. U polufinalnom je meču hrvatsko-novozelandska kombinacija svladala Bjelorusa Aleksandra Burija i Slovaka Igora Zelenaya sa 6:4, 7:5.

Naslovi u Aucklandu i Montpellieru

Pavić i Venus će se za naslov boriti protiv pobjednika iz drugog polufinalnog meča u kojem igraju Izraelac Jonathan Erlich Britanac i Colin Fleming protiv rusko-australskog para Tejmuraz Gabašvili i Nick Kyrgios.

Pavić i Venus od prošle godine igraju zajedno i odlično se slažu na terenu. Posebno je to došlo do izražaja ove sezone s obzirom da im je ovo već treći plasman u finale, a u prethodna dva, u Aucklandu i Montpellieru, osvojili su naslov. Lani su, pak, zajedno osvojili turnir u Nici, te igrali u finalu Bogote i Stockholma.