lopez iskoristio priliku / Ćorić propustio tri meč lopte i oprostio se s Pekingom već u prvom kolu turnira

1.10.2018.
12:58
Sanjin Strukic/PIXSELL

Hrvatski tenisač Borna Ćorić završio je u ponedjeljak svoj nastup na ATP teniskom turniru u Pekingu gdje ga je u prvom kolu sa  7-5, 5-7, 7-5 poslije dva sata i 46 minuta pobijedio Španjolac Feliciano Lopez.

Španjolac je u meču servirao čak 19 aseva, a Ćorić samo pet. Hrvatski tenisač je uzeo tri puta servis suparniku, a svoj je izgubio četiri puta. Ćorić je napravio 44 neprisiljene pogreške, a Lopez 42.

Hrvatski je tenisač u trećem setu kod rezultata 5-4 imao tri meč lopte na Lopezov servis, no nije ih iskoristio i nakon toga je izgubio svoj servis, a onda je Lopez meč zaključio osvajanjem svog servisa za 7-5.

Ovo je bio njihov drugi međusobni susret i druga pobjeda Španjolca, 71. na ATP ljestvici.