Androić debitirao porazom od bivšeg pobjednika turnira

Hrvatski tenisač, 23-godišnji Toni Androić, u svom je prvom nastupu u glavnom ždrijebu nekog ATP turnira izgubio u susretu 1.

3.2.2015.
20:06

Androić je pružio odliačn otpor iskusnom Baghdatisu, te je dobio prvi set u "tie-breaku" iako kod rezultata 5:4 nije iskoristio tri set-lopte na Baghdatisov servis. No, nakon što je izgubio tri od prva četiri poena u odlučujućoj igri, osvojio je sljedećih šest zaredom.

Nažalost, u sljedeća dva seta Androić nije uspio zadržati istu razinu igre. Baghdatis mu je u drugom setu dva puta oduzimao servis, a na početku trećeg još jednom, dok Androić nije uspijevao niti zaprijetiti "breakom".

Baghdatis, pobjednik zagrebačkog turnira iz 2007. godine, u 2. će kolu igrati protiv prvog nositelja Ive Karlovića.