DANSKA - TUNIS 0:0 / Ako ste slučajno zaspali od dosade, nitko vas neće kriviti: Danska i Tunis remizirali bez pogodaka

Danska i Tunis odigrali su 0:0

22.11.2022.
13:49

U utakmici 1. kola skupine D na Svjetskom nogometnom prvenstvu Danska i Tunis su na stadionu Education City igrali 0-0.

PLJUŠTE REAKCIJE /

Cijeli svijet je u nevjerici nakon poraza od Saudijaca: Lineker, Casillas, Shearer... Nema tko nije reagirao, ali Hrvat je 'ubio' komentarom

Bila je to vrlo loša partija s obje strane tijekom koje je svaka reprezentacija praktički samo jednom ozbiljnije zaprijetila suparničkim vratima.

Tunis je najbolju priliku imao u 43. minuti kada je Schmeichel obranio dobar udarac Jebalija, dok je Danska u 70. minuti nakon udarca iz kuta pogodila vratnicu preko Christensena koji je bio najviši u skoku.

U skupini D svoj susret 1. kola od 20 sati će igrati branitelj naslova Francuska i Australija.

Uživo: Utakmica Svjetskog prvenstva, Skupina D

Danska - Tunis (0:0)

Sastavi:

Danska (3-5-2): Schmeichel - Andersen, Kjaer, Christensen - Kristensen, Hojbjerg, Delaney, Eriksen, Maehle - Skov Olsen, Dolberg

Tunis (3-4-2-1): Dahmen - Talbi, Bronn, Meriah - Drager, Laidouni, Skhiri, Abdi - Slimane, Msakni - Jebali

------

Kraj! Vjerojatno najdosadnija utakmica do sada. Danska i Tunis su odigrali neriješeno bez pogodaka.

94' - Sudac će uz VAR provjeriti je li bilo igranja rukom u šesnaestercu, Danska bi ipak mogla do pobjede - Ipak ništa od svega

93' - Lindstrom je sada lukavo opalio, ali sjajno brani Dahmen

91' - Još pet minuta nadoknade, nade da ćemo vidjeti nešto zanimljivo...

82' - Poprilično dosadna utakmica

70' - Ponovno ništa od gola! Tresla se stativa nakon kornera Danske, ali nikako ne mogu do pogotka

69' - Sjajan pokušaj Eriksena! Lijepo je pucao lijevom nogom, ali sjajno brani Dahmen! Najbolja prilika na susretu

67' - Mijenja i Tunis, izlazi Slimane, a mijenja ga Sliti

64' - Mijenjaju Danci, izlaze Kjaer, Dolberg i Skov Olsen, a ulaze Lindstrom, Jensen i Cornelius

55' - Zabio je sada Skov Olsen, ali je u začetku akcije bilo zaleđe! Ostaje 0:0

51' - Tunis je sada povukao jednu lijepu kontru, Laidouni je htio proigrati Slimanea pa pogriješio u ključnom trenutku

46' - Počelo je drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena. Nismo puno toga vidjeli, najbolja prilika prvog dijela imao je Tunis, ali je lob Jebalija sjajno obranio Schmeichel

49' - Lijepo je ubacio Eriksen iz slobodnjaka, ali se Tunis ponovno obranio

46' - Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

46' - Delaney se ozlijedio i neće moći nastaviti, mijenja ga Damgaard

43' - Najveća prilika susreta! Jebali je sam istrčao pred Schmeichela, ali Danac briljantno brani!

39' - Opasan sada udarac Laidounija, protutnjalo je iznad gola

33' - Danska izgleda nešto opasnije posljednjih par minuta

27' - Delaney je sada krasno ubacio, u skoku je bio Skov Olsen, ali ga je lopta za malo preletjela

25' - Požutio je sada Kristensen zbog prekršaja na Laidouniju

23' - Tunis je sada postigao pogodak, ali suci su označili zaleđe!

20' - Za sada tuniška obrana sjajno funkcionira

11' - Uh! Opasno je sada zaprijetio Skhiri! Njegov pokušaj se odbio od bloka i protutnjao pokraj gola

9' - Ispipavanje snaga na početku susreta, za sada nema nikakvih prilika

5' - Žustar početak susreta

1' - Počeo je susret, Danska je favorit, ali kao što smo mogli vidjeti s Argentinom, to ponekad ništa ne znači!

16:50 - Susret uskoro počinje