SAMO ROKAJTE VATRENI / Za spas zovi Bornu! Sjajni Barišić ključnim potezom donio pobjedu Rangersima

Sve do 66. minute rezultat je bio 0-0, no tada je hrvatski reprezentativac Borna Barišić asistirao, a Tillman postigao pogodak vrijedan tri boda

10.11.2022.
0:00

Nogometaši Rangersa ostvarili su u srijedu navečer tešku i minimalnu 1-0 pobjedu na domaćem terenu na Ibroxu protiv Heartsa, u dvoboju 15. kola škotskog Premiershipa.

ODLUKA KOJA JE ODJEKNULA /

Trpa kao na traci, trenutno je naš najubojitiji napadač, a ne ide na SP: Na Otoku šokirani; 'Ako ga Dalić nije zvao sad, neće nikad...'

Borna dodao za jedini gol na utakmici

Sve do 66. minute rezultat je bio 0-0, no tada je hrvatski reprezentativac Borna Barišić asistirao, a Tillman postigao pogodak vrijedan tri boda. Nakon odličnog driblinga igrača Rangersa Borna je dobio loptu na lijevoj strani i odmah, iz prve, po travi, kao po biljarskom stolu, precizno i brzo dodao Tillmanu koji je pogodio poput majstora. Tribine Ibroxa su eruptirale...

Barišić je odigrao cijelu utakmicu za Rangers, dok je Antonio Mirko Čolak izašao iz igre odmah nakon jedinog pogotka.

Celtic pobijedio Motherwell

Celtic je pobijedio u gostima Motherwell 2-1 golovima svojih Japanaca Furuhashija u 15. i Meade u 84. minuti.. Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic koji je time zadržao sedam bodova prednosti na vrhu ljestvice u odnosu na Rangers (39-32).