SPORNA ODLUKA / Navijači bijesni na Dalića nakon što je izvadio Livaju i u igru uveo Petkovića: 'Ma što je s tobom, zašto on...?!'

Marko livaja je zabio pogodak za preokret protiv Kanade u 44. minuti, a u igri je bio do 60. minute

27.11.2022.
18:32
PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija u drugoj utakmici na Svjetskom prvenstvu u nedjelju s početkom od 17 sati igraju protiv Kanade i u taj su susret "Vatreni" ušli sa statusom velikog favorita.

NIJE SE MOGLA SUZDRŽATI /

Mirta Šurjak u ekstazi zbog Marka Livaje: Objavila zanimljivu sliku, a pokraj nje napisala poznate stihove

Utakmica je počela katastrofalno za Vatrene, koji su primili pogodak u drugoj minuti, točnije 68. sekundi. Bio je to povijesni, prvi gol koji su Kanađani postigli na Svjetskom prvenstvu, a zabio ga je Alphonso Davies.

Hrvatska je stigla do izjednačenja u 36. minuti, kada je sjajno pogodio Andrej Kramarić , a desetak minuta kasnije Marko Livaja je zabio za 2:1 i potpuni preokret.

Livaja je bio na terenu do 60. minute, kada ga je izbornik Zlatko Dalić povukao iz igre i umjesto njega uveo Brunu Petkovića. Ta se odlukas nije svidjela brojnim navijačima.

"J**em mu mater. Zašto on?", "Ma zašto Livaja. Daliću, što je s tobom?" i "Treba nam još jedan gol", neki su od komentara.