OGLASIO SE UOČI UTAKMICE / Jedan od najpopularnijih glumaca na svijetu navija protiv Hrvatske: 'Svi smo uz vas. Volimo te Kanada'

Poznato je da je rođeni Kanađanin i veliki zaljubljenik u nogomet

27.11.2022.
16:14
Goran Stanzl/Pixsell

U dvoboju 2. kola F skupine Svjetskog prvenstva nogometaši Maroka su pobijedili Belgiju s 2-0 (0-0).

Maroko je poveo golom Abdelhamida Sabiria iz slobodnog udarca, gotovo iz "mrtvog kuta" u 73. minuti, da bi u 92. minuti na 2-0 povećao Zakaria Aboukhlal (90+2).

KALKULACIJE /

Maroko zakomplicirao situaciju u skupini: Evo kako Hrvatska može do drugog kruga i što u slučaju ludog scenarija

Nakon remija s Hrvatskom, Marokanci su neočekivano došli do pobjede nad Belgijom, pa su se našli u vrlo dobroj poziciji za prolazak grupe. Marokanci su se opet pokazali čvrstim i discipliniranim, ali su ovaj puta bili opasni i iznimno učinkoviti u napadu.

Belgijanci, koji su Kanadu dobili na iskustvo, još jednom su pokazali slabu i sporu igru i zasluženo su doživjeli poraz, koji ih stavlja u situaciju da se vade protiv Hrvatske u zadnjem kolu.

Od 17 sati u ovoj grupi igraju Hrvatska i Kanada, a uoči susreta oglasio se jedan od najpopularnijih holivudskih glumaca Ryan Reynolds. Kao što je poznato on je rođeni Kanađani i veliki zaljubljenik u nogomet.

"Svi smo uz vas. Volimo te Kanada", poručio je Reynolds uoči utakmice.