OSJETLJIVA TEMA / Luka Modrić nakon bolnog poraza od Argentine odgovorio na pitanje o odlasku u mirovinu

Modrić je prije nekog vremena dao naslutiti da će se nakon Mundijala u Kataru povući iz reprezentacije, no nije potvrdio svoju odluku

14.12.2022.
11:19

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je s 0-3 (0-2) od Argentine u polufinalu SP-a u Lusailu, te će se u subotu boriti za broncu s poraženim iz dvoboja Maroko- Francuska.

RUŠITELJ NAŠIH SNOVA /

Tko je čovjek koji je uništio Hrvatsku? Nesuđeni Modrićev suigrač eksplodirao u Kataru, a srce mu je osvojila učiteljica tjelesnog

Argentinci su poveli golom Messija iz jedanaesterca u 34. minuti, a u 39. minuti nakon brzog protunapada na 2-0 povećao je Julian Alvarez. U 69. minuti Messi je asistirao Alvarezu za konačnih 3-0.

Hrvatska neće vidjeti finale SP-a, Argentina je bila bolja, organiziranija, spretnija i bolno učinkovita u kažnjavanju pogrešaka i mlakih reakcija. A pogrešaka i mlakosti je kod Vatrenih bilo večeras kao u svih pet dosadašnjih susreta zajedno.

Nakon susreta svi su hrvatski igrači bili, očekivano, jako razočarani, neki su zaplakali, a poraz je posebno teško pao našem kapetanu, 37-godišnjem Luki Modriću, za kojega se pretpostavljalo da bi se nakon SP-a mogao povući u reprezentativnu mirovinu.

Novinari španjolskog lista AS upravo su o tome nakon utakmice pitali Modrića, a on je ponudio sljedeći odgovor:

"Odlazak u mirovinu? Ne znam, vidjet ćemo. Sada nije vrijeme za razgovor o tome, još imamo borbu za brončanu medalju."