KRAMA BRILJIRA / Kramarić je zabio za Hrvatsku i ušao u društvo Olića, Mandžukića i Perišića: Pogledajte kako je matirao Kanađane

Andrej Kramarić je zabio za 1:1 nakon šokantnog početka

27.11.2022.
17:47

Hrvatska nogometna reprezentacija danas od 17 sati igra protiv Kanade. Kanađani su poveli već u drugoj minuti nakon krasne akcije u kojoj su izigrali naše nogometaše. Alphonso Davies je krasno nadskočio Josipa Juranović i doveo Kanadu u vodstvo.

ŽESTOKA PALJBA /

Naši navijači luduju nakon što je Kanada zabila Vatrenima u 68. sekundi: ''Daliću, odlazi! Ako imaš njega u momčadi, ništa od pobjede'

Hrvatska je potom zaigrala nešto bolje, čak je Andrej Kramarić zabio nakon lijepe akcije s Livajom, ali je sudac sudio zaleđe te pogodak nije priznat.

No, u 36. minuti Vatreni su krasno kombinirali i pogodili za 1:1, Kramarić je zabio svoj 21. pogodak u hrvatskom dresu.

Ivan Perišić je krasno proigrao Kramarića koji je fantastično reagirao i lijevom nogom pogodio za izjednačenje.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Kramarić je ujedno uz Ivana Perišića, Marija Mandžukića i Ivicu Olića jedan od Hrvata koji je postigao pogodak na uzastopnim SP-ima.