BRAVO MAJSTORE / Kramarić danas izgara, Ronaldinho je za njega mala beba: Pogledajte spektakularan pogodak naše devetke

Andrej Kramarić je u postigao dva pogotka za Hrvatsku

27.11.2022.
18:37

Hrvatska nogometna reprezentacija danas od 17 sati igra protiv Kanade. Kanađani su poveli već u drugoj minuti nakon krasne akcije u kojoj su izigrali naše nogometaše. Alphonso Davies je krasno nadskočio Josipa Juranović i doveo Kanadu u vodstvo.

PA OVO JE NEVJEROJATNO /

Frapantan podatak: Znate li kada je Hrvatska zadnji put postigla dva pogotka u prvom poluvremenu?

Hrvatska je potom zaigrala nešto bolje, čak je Andrej Kramarić zabio nakon lijepe akcije s Livajom, ali je sudac sudio zaleđe te pogodak nije priznat.

No, u 36. minuti Vatreni su krasno kombinirali i pogodili za 1:1, Kramarić je zabio svoj 21. pogodak u hrvatskom dresu.

Krasan pogodak

U 44. minuti potpuni preokret Vatrenih! Fantastični Marko Livaja je krasno pogodio s vrha šesnaesterca za 2:1. U 70. minuti je Andrej zabio svoj drugi pogodak na susretu i to kako.

Perišić je krasno ubacio, lopta je došla na drugu do Krame koji briljantno štopa loptu, varkom izbacuje svog čuvara i onda lijevom nogom posprema za 3:1.